MyGlass I

Exkluzivní kombinace stylu, jednoduchosti a elegance. MyGlass I je více než elegantní prosklená příčka, je to také ekonomicky dostupný způsob jak vyřešit Vaše pracovní prostředí. MyGlass I klade maximální důraz na čistotu a designové povedení. Minimální výška profilace společně s čistými spoji skel vytváří dojem dokonalé čistoty a transparentnosti. Subtilní obvodové profily mohou být viditelné i skryté. Stejně jako další příčkové systémy MYI i MyGlass I je velmi snadno demontovatelný a s velmi snadnou a čistou instalací.

specifikace

MyGlass I splňuje nejvyšší požadavky na moderní design. Zakřivená či barevná skla jsou pro nás standardem.

K dispozici je velký výběr dveří od prosklených bezrámových, přes plné dřevěné až po hliníkové v kombinaci se sklem. Zárubně lze použít jak dřevěné, tak hliníkové. Akustický komfort. Hodnota Rw (laboratorní hodnota vzduchové neprůzvučnosti) dosahuje až 39 dB dle typu použitého skla.

Katalog, technické listy, certifikáty
a detail pro accounty

Stáhnout

poptávka

Kontaktujte nás s poptávkou
My interior service s.r.o
MyGlass@myi.cz

MyGlass II

Exkluzivní kombinace jednoduchosti, elegance a vysoké akustické pohody. Tato příčka splňuje nejvyšší požadavky na design, maximální míru prosklení a současně ývysoký akustický komfort. Stejně jako v případě příčky MyGlass I, i zde lze implementovat dveře v dřevěném, hliníkovém a proskleném provedení. V meziskelním prostoru lze použít jakoukoli stínící techniku (žaluzie, rolety). MyGlass II klade maximální důraz na čistotu, designové povedení a vysoký akustický komfort. Minimální výška profilace společně s čistými spoji skel vytváří dojem dokonalé čistoty, transparentnosti a elegance.

specifikace

K dispozici je velký výběr dveří od prosklených bezrámových, přes plné dřevěné až po hliníkové v kombinaci se sklem. Zárubně lze použít jak dřevěné, tak hliníkové. Stejně jako další příčkové systémy MYI i MyGlass II je velmi snadno demontovatelný a s velmi snadnou a čistou instalací.

K dispozici je velký výběr dveří od prosklených bezrámových, přes plné dřevěné až po hliníkové v kombinaci se sklem. Zárubně lze použít jak dřevěné, tak hliníkové.Akustický komfort. Hodnota Rw (laboratorní hodnota vzduchové neprůzvučnosti) dosahuje až 45 dB dle typu použitého skla.

Katalog, technické listy, certifikáty
a detail pro accounty

Stáhnout

poptávka

Kontaktujte nás s poptávkou
My interior service s.r.o
MyGlass@myi.cz