Praha, 2018

Mercedes Praha

Společnost Mercedes nemusím představovat, samotný název se představí sám. Výrobce nejen krásných a luxusních, ale také sportovních a technologiemi nabitých vozů nás oslovil k revitalizaci kavárny v prostorách showroomu Praze Chodově.

parametry

V návrhu jsme chtěli odrazit to, co pro mnohé značka Mercedes představuje - kvalitní design, materiály, ale zároveň pohodlí, spolehlivost a tradici. Proto jsme zvolili kvalitní kůži na sedačkách, na korpus samotného baru betonový materiál IMI beton s masivním dřevem. Design, spolehlivost i pohodlí pak reprezentuje i zvolený sedací nábytek české tradiční značky TON . Příjemným dokreslením interiéru je mechová stěna za barem, která celý výsledek zjemňuje

  • 41 míst k sezení

specifikace

Jakýmsi protipolem interéru kavárny je venkovní terasa, která naráží na řady určené mladým a progresivním lidem, na kterou se můžete těšit v druhé etapě realizace. Nezbývá, než Vás pozvat do showroomu samotného, kde si kromě výběru nového vozu můžete pochutnat na výborné kávě Nespresso a posedět v příjemném prostředí.